piątek, 21 listopada 2014

#4 Keri Smith "Zniszcz ten dziennik"

Keri Smith
to ilustratorka. Wystawia na rynek książkowy, dzieła różnego typu, dotyczące zazwyczaj odnajdowania w sobie kreatywności oraz poznawania świata."Zniszcz ten dziennik" to edycja światowego bestsellera "Wreck This Journal". 

To nie powieść, opowiadanie.

To książka w formie dziennika służąca do własnej destrukcji. Autorka wymyśliła wiele zadań, które mamy wypełnić na własny, szalony sposób.

Może łatwiej będzie jeśli po prostu przedstawię parę zdjęć ze środka. *
Przy tej książce można się nieźle rozerwać, pobudzić własny mózg do działania. Świetna rzecz dla osób twórczych i nie tylko!

Jedynym moim problemem są cienkie strony. Często kartka przepuszcza farbę i inne materiały. Ale co mi tam! O to chodzi aby wszystko pomysłowo, oryginalnie zniszczyć :)

Wspomnę tylko o tym, że Keri Smith ma parę innych dzieł. M.in. "This Is Not a Book" oraz "The Pocket Scavenger". Postanowiłam napisać do Grupy Wydawniczej K.E. Liber o to, czy postanowią wydać kolejne książki Keri Smith, a o to odpowiedź:

"Tak, kolejne tytuły Keri Smith wydane w języku polskim są zaplanowane w I kwartale 2015 roku. O dokładnej dacie premiery poinformujemy na naszej stronie internetowej."


Jaaaaaaaaj!

Ocena książki: 9,5/10

Dane szczegółowe:

 • Tytuł: Zniszcz ten dziennik
 • Autor: Keri Smith
 • Wydawca: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
 • Data premiery: 10-09-2014
 • Język wydania: polski
 • Język oryginału: angielski
 • Tłumaczenie: Julia Tokarczyk

  * Rysunki wykonane są przez Kamilę, którą pozdrawiam c;

  P.

2 komentarze:

 1. Mam go od niedawna, jest cudowny. Zawsze jak jestem w biedronce to kradnę naklejki z owoców :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytanie to moje hobby, ale choć w dzienniku nie ma co czytać to i tak daje mnóstwo frajdy. Jest świetną rozrywką na deszczowe dni więc polecam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń